Гроші Розваги

На Прикарпатті зелені садиби замість зірок отримують ялинки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Категоризація садиб – це ініціатива Івано-Франківської ОДА. Вона відбувається виключно на Прикарпатті, безкоштовно для власників садиб і цілком добровільно.
Категорію садиб визначає група експертів. Перевіривши заклад за усіма стандартами, вони призначають категорію. Найвища – три ялинки. Відтак, власник садиби отримує відповідний сертифікат і лайтбокс з логотипом категоризації та ялинками, пише Укрінформ.
Нині таких місць для розміщення туристів уже 110. У  2019 році категоризацію з ялинками отримають  ще десяток зелених садиб. Про це розповідає начальник відділу туризму Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко.
“Десять садиб отримали категорію цього року. Пропозицій було до 50, але відібрали десяток садиб в різних районах області, – говорить Передерко. – Під категоризацію підпадають виключно ті заклади, які мають до 20-30 місць відпочинку, не готелі. Наступного року категоризацію продовжимо, для цього передбачені кошти в обласному бюджеті”.
До теми: Карпати кличуть на свята. Як зробити свій відпочинок цікавим і скільки це коштуватиме

Він пояснює, що туристам дуже просто зорієнтуватися: три ялинки – це ніби три зірки в готелі, але ялинки – в зеленій садибі. Так три ялинки вказують на те, що у цій садибі є не лише  гаряча вода, санвузол і Wі-Fі. Третя категорія, як правило, вказує на додаткові атракції – дитячий майданчик, парковка, дозвіл для перебування з собаками, інші додаткові опції.

За словами Віталія Передерка, категоризація зелених садиб не впливає на ціну за проживання. Вона лише дає можливість туристам зорієнтуватися, які умови відпочинку тут можливі, а власнику садиби – додаткову рекламу. Адже часто ці лайтбокси розміщують на вході у заклад, а тому ялинки на них світяться як вдень, так і вночі.

Читайте також: Дешеві Карпати – лише в шахраїв. Як не натрапити на аферу й перевірити сумнівне оголошення
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.