Розваги

На Прикарпатті створюють 3D-тури до Цапових скель і храму без жодного цвяха

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Витвицькій об’єднаній територіальній громаді на Долинщині створюють віртуальні 3D-маршрути.

У такий спосіб в ОТГ хочуть привернути увагу туристів. Про це повідомив начальник відділу культури громади Віталій Кульпа, інформують у пресслужбі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття, пише “Репортер“.

За його словами, днями разом із фотографом компанії Google в громаді вже попрацювали над створенням візуального контенту. Зокрема, відзняли Цапові скелі, урочище «Бовкоти» та церкву Богоявлення Господнього у селі Слобода-Болехівська.

«Вже цього року наші цікаві місця з’являться на безкоштовному картографічному сервісі Google Maps. Це дасть можливість віртуально зазирнути у найбільш красиві куточки нашої громади та зацікавити туриста», – зазначив Віталій Кульпа.

Ініціативу вдалось реалізувати за підтримки управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації.

Відомо, що у селі Слобода-Болехівська дерев’яна церква Богоявлення Господнього побудована за кошти громади та за сприяння Австрійського цісаря у 1700 році. Звели п’ятикупольний храм без єдиного цвяха, пише Укрінформ.

Цапові скелі в урочищі Бовкоти простягаються із заходу на схід на 850 м смугою скель та їхніх уламків 100 м завширшки. Найвищі стрімчаки сягають 21 м. Під час Другої світової війни скелі стали природною оборонною локацією вояків УПА, які боролися тут проти радянських військ.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.