Відео Розваги

На “Буковелі” розпочався лижний сезон (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Лижний сезон розпочався сьогодні на “Буковелі”. Морози та останні рясні снігопади дозволили на кілька днів пришвидшити відкриття, тож наразі на курорті вже працюють дві траси, повідомляє ТСН.

Ранковий 20-градусний мороз у горах не розігнав людей – на підйомниках людно вже о 8:00 ранку.

“Звичайно що всі чекали цього моменту! Це ж цілий рік ми цього чекали”, – кажуть туристи.

“Вельветом” називають любителі зимового катання рубчики на снігу – їх вночі поробили ретраки, готуючи схили до катання. Засніжений схил своїми лижами “розписують” Саєвичі – на Буковель кілька років поспіль їздять усією родиною, але лише цьогоріч стали першими лижниками у сезоні.

“Саме проїхатися першими по такому вельветі, відчути під лижнею такі горбочки, коли ти розсікаєш їх – це надзвичайне відчуття”, – поділилася враженнями Юлія Саєвич.

“Емоції переповнюють! Справжньому лижнику завжди хочеться першим проїхати”, – додав Павло Саєвич.

На курорті одразу запустили дві траси – так звані сині. Але, кажуть тутешні працівники, на початку більшого й не треба – аби екстремали на спокійних схилах згадали свої навички, дещо забуті за літо.

“Розпочали сезон катання з найлегших трас 5Б та 12 Б – сині траси, одні з найдовших”, – пояснила речник ТК “Буковель” Оксана Островська.

Снігові гармати не вимикають ні на мить, аби надалі щодня запускати нові траси, котрих на курорті майже 70 км.

“Дивіться: за ніч ми надуваємо от стільки снігу із снігових гармат, бо природного снігу було небагато. Штучний сніг є дуже хорошим, бо ретраки його правильно готують, і він є безпечним і правильним для катання. На більшості світових курортів саме так і є”, – розповів працівник ТК “Буковель” ОлександрСталовєров.

Деталі дивіться у сюжеті “ТСН” від 1+1.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.