Розваги

Меломанам: три кращі Bluetooth-колонки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Маркетологи MagaZilla обрали кілька найбільш популярних портативних колонок, які приваблюють чистим і об’ємним звучанням.

JBL Flip 5

Портативна колонка Flip 5 від JBL має гумовий вологозахищений (IPX7) корпус, тому її можна брати до басейну або на море. Модель здатна видавати звук у діапазоні 65 Гц – 20 кГц. Вихідна потужність — 20 Вт. Акумулятор ємністю 4800 мАг забезпечує до 12 годин автономної роботи. Зазначимо, що на відновлення енергії необхідно близько 2,5 години. Вага — 540 г.

Лайфхак! На сайті m.ua можна порівняти вартість тієї чи іншої моделі, щоб придбати акустику максимально вигідно.

Tronsmart Element T6

Синхронізується з ґаджетами по Bluetooth. Можливе також AUX-під’єднання. Модель обладнана двома різноспрямованими динаміками сумарною потужністю 25 Вт, які забезпечують поширення звуку в межах 360°. Частотний діапазон варіюється від 65 Гц до 20 кГц. Ємність акумулятора — 5200 мАг. Зазначається, що одного заряду вистачає до 15 годин безперервного програвання аудіотреків.

Sony Extra Bass SRS-XB41

Портативна колонка має три режими: Live Sound, Extra Bass та Standard. Обладнана двома динаміками потужністю 50 Вт. «Родзинка» моделі — світлодіодні вогні, які пульсують у такт аудіотреку. Не боїться пилу, бруду та вологи — захист відповідає стандарту IP67. Функціонує автономно до 24 годин без додаткового заряджання.

На правах реклами

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.