Розваги

Кращі місця Києва: де відпочити?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Столиця України – один з найбільших культурних та економічних центрів нашої держави. Тут чимало цікавих локацій та привабливих місць для відпочинку.

Відпочинок в Києві

Де відпочити у Києві з сім’єю?

У столиці обов’язково знайдеться, як провести гарно час та точно не доведеться сумувати. Проте, перед поїздкою варто подбати про комфортне проживання та забронювати хороше житло. Тут здається вдосталь затишних кімнат, будинків та готельних номерів (наприклад, готель «Либідь» у Києві).

Історичні місця

  1. Києво-Печерська Лавра. Особливе місце в історії не лише України, але й усієї Європи, посідає Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник. Це один із найбільших християнських центрів-святинь країни та визначна пам’ятка історії та архітектури.
  2. Андріївський узвіз. Неможливо обійти увагою ще одну пам’ятку Києва – Андріївський узвіз. Тут розташовані театри, дві оглядові гірки, замок «Річард Левине Серце», а уквітчує Андріївський узвіз унікальна Андріївська церква, збудована відомим італійцем Растреллі.
  3. Золоті Ворота. Це найстаріша києво-руська споруда, яка збереглась до сьогодні. Золоті Ворота є вежею, яка довгий час захищала Київ від ворожих нападів. Зараз цей архітектурний об’єкт є символом столиці та музеєм, де часто відбуваються виставки, пов’язані з давньоруською тематикою.
  4. Майдан Незалежності та вулиця Хрещатик. Це знакові місця у центрі Києва, з яких розпочинаються всі найважливіші події в Україні. Відтак, на Майдані Незалежності за час його існування відбулося три революції: Революція на граніті 1990 року, Помаранчева революція у 2004 році та Революції Гідності у 2013–2014 роках.
  5. Маріїнський палац. Цей палац був збудований ще 1744 році на замовлення імператриці Єлизавети, але досі залишається місцем, де проходять всі найважливіші події та зустрічі загальнодержавного, міжнародного рівня та урочисті прийоми. Його ще називаються Президентським палацом.

Відпочинок на природі

  1. Труханів острів. Дніпро розділяє Київ умовно на дві частини. Люди вже звикли до правобережного та лівобережного Києва. Цікавим місцем посеред найбільшої річки України є острів, який став місцем відпочинку киян та гостей столиці. Сюди приїжджають поніжитися під сонцем на пляжі, відвідати запальну вечірку або зайнятися спортом.
  2. Музей «Пирогово». Київ славиться своєю кількістю різних за тематикою та національним значенням музеїв. Але обов’язково, побувавши у Києві, потрібно відвідати народний музей архітектури та побуту «Пирогово» просто неба.
  3. Гідропарк. Це відомий парк на березі річки Дніпро, який в літню пору перетворюється на величезний пляж, а узимку його територія наповнюється лижниками та саночниками.
  4. Фунікулер. Київський фунікулер є другим за величною підйомником в Україні після одеського. Диво-транспорт з’єднує історичне Верхнє місто та Поділ у Києві та дає змогу по дорозі помилуватися річкою Дніпро.

Шопінг

Дехто не може собі уявити повноцінного відпочинку без вдалих покупок: сувеніри додому, одяг та речі, які допоможуть запам’ятати саме цю подорож.

У Києві вдосталь відомих брендових магазинів, торгових центрів та тематичних крамничок.

До прикладу, можна завітати у найбільші торгові центри столиці, такі як: «Глобус», Dream Town, Gulliver, Ocean Plaza та ін.

Що привезти з Києва?

Повертаючись додому, не забудьте взяти з собою частинку української столиці. Найчастіше туристи везуть з собою колоритні вишиванки, міцні напої, знаменитий «Київський торт», писанки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.