Відео Розваги

Коломийський проєкт Hutsul Planet створює анімаційну історію гуцулів (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Arkan Fantasy / Фантазія «Аркан» – перша анімаційна прем’єра від нового проєкту Hutsul Planet.

Тиждень тому «гуцули» випустили свій дебютний альбом під назвою The Music Of The Mountains / «Музика Гір». Фантазія «Аркан» – одна із композицій, що увійшла до релізу, пише Репортер.

Аніматори із Hutsul Art Production мають ціль – намалювати своєрідну історію гуцулів. Анімаційні замальовки на музику Hutsul Planet не просто ілюструватимуть музичні композиції, а розповідатимуть загалу про традиції, звичаї та колорит унікальної гірської етнічної групи українців.

Дебютний мультфільм-фантазія «Аркан» – це історія маленького гуцула, який виростає, переймаючи від батька життєвий досвід та традиції рідної землі. Символом таких знань у відео є бартка (традиційний гуцульський топірець), яку хлопчик отримує від старшого у сім’ї. Так він – не просто готовий станцювати бойовий ритуальний танець гуцулів аркан, а й продовжити рід.

Hutsul Planet – новий проект із Коломиї, який у квітні 2021 року випустив свій перший альбом під назвою The Music Of The Mountains / Музика Гір. На створення цієї унікальної музичної збірки, записаної на знаменитій студії звукозапису Metalworks Studios у Торонто (Канада), пішло кілька років. Над саундом «Музики Гір» працювала інтернаціональна команда із понад 200 музикантів, зокрема зіркові творці саундтреків до голлівудських кінохітів Станіслав Фомін та Алан Мейєрсон.

“В музиці Hutsul Planet наче оживають образи із легендарного фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». Стилістично це мікс фольку, джазу, блюзу, року, симфонічної музики, хоча сам проект позиціонує себе у стилі world music. І все це в сучасних аранжуваннях: якісно, свіжо, творчо, талановито. «Музика Гір» від Hutsul Planet – це лише частина великої культури маленької етнічної групи українців, це спогад про предків і данина нашим унікальним традиціям. А ще, це мрія, що культура, яка прожила століття, не загубиться в бурхливому житті сьогодення”, – каже засновник проекту Hutsul Planet Михайло Балух.

Зараз Hutsul Planet уже працює над наступними двома альбомами, вихід яких заплановано ще цього року. Зараз проєкт співпрацює із українським продюсером Юрієм Нікітіним.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.