Розваги

Кіно, концерти, виставки. У квітні Франківськ прийме фестиваль «Французька весна»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Фестиваль «Французька весна», який вперше минулого року приймав Франківськ, став першим кроком до відкриття Альянс Франсез, про це у середу, 14 березня, на брифінгу в ОДА говорив заступник голови ОДА Ігор Пасічняк.

«Це була наша декларація про наміри і готовність співпраці з Французьким інститутом, – каже Пасічняк. – Цьогоріч Французька весна пройде у Франківську з 14 квітня до 26 квітня. Фестиваль триватиме два тижні, у програмі – кіно, концерти, виставки».

До теми: Французька весна. У Франківську виступило «Тріо Гійома Лопеза» (ФОТО, ВІДЕО)

Відкриття і прем‘єрний показ відбудеться в кінотеатрі «Люм‘єр» 14 квітня. Закриття відбудеться 26 квітня за участь посла Франції. Детальніший план заходів обіцяють оприлюднити незабаром.

«Я вперше у Франківську, – говорить радниця посла Франції в Україні Анн Дюрюфле. – Наша співпраця з містом і областю стрімко розвивається. У нас є намір з вашою допомогою відкрити у Франківську Альянс Франсез. Така присутність Францїі у вашому місті – це важливо. Це дасть можливість вивчати французьку, співпрацювати з французькими університетами».

Пояснює, що Альянс Франсез допоможе організувати Французьку весну, адже цей фестиваль проводять лише в тих містах, де працює Альянс.

До теми: До Івано-Франківська вперше завітала “Французька весна”

Сергій Єрьомін, представник Альянс Франсез розповідає, що цього року познайомився з містом і радий, що у Франківську незабаром з‘явиться Альянс Франсез.

«Альянс Франсез- це невеличке представництво посольства Франції на місці. І якщо виникають якісь питання, посольство Франції вирішує їх з допомогою АФ, – пояснює він. – Рішення про створення Альянсу Франсез приймало посольство, але це був і мій вибір і моє особисте побажання. Мені сподобалися місто, регіон, люди. Хочу допомогти, щоб Франківськ був відомим у Франції і щоб наші зв‘язки піднімалися на новий рівень». 

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.