Розваги

Kalush Orchestra і проєкт UACatsDivision передали 300 тис грн для тварин у Сумський притулок

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Унікальну NFT із колекції UACatsDivision, підписану фронтменом гурту Kalush Orchestra, продали на аукціоні за 100 тис грн. Власник NFT отримає роздруковане зображення унікальної NFT із підписом фронтмену гурту «Kalush Orchestra» та худі від UACatsDivision.

Усі кошти з аукціону передадуть до Сумського товариства захисту тварин. Це стало фінальним етапом для закриття збору на допомогу тваринам, про який два тижні тому оголосив гурт Kalush Orchestra у своїх соцмережах. Всього за допомогою збору вдалося зібрати понад 300 тис грн, повідомляє пресслужба гурту.

Kalush Orchestra і проєкт UACatsDivision передали 300 тис грн для тварин у Сумський притулок

Усі кошти зі збору будуть спрямовані до Сумського товариства захисту тварин, де побудують вольєри для собак та котів. Також гроші підуть  на  лікування тварин, транспортування їх із зони бойових дій, оформлення для них документів, вакцинації та закупівлі охолоджувальних контейнерів для зберігання їжі.

Наш КИЛИММЕН також взяв під свою опіку кількох тварин. Він врятував бездомну кішку з вулиці. Ця кішка виявилася вагітною і місяць тому народила трьох кошенят. Наш КИЛИММЕН зараз піклується про них. Тому тема безпритульних тварин нам дуже близька. Ми віримо, що такими зборами, ми разом зможемо допомогти і нашим героям ЗСУ, і проєктам відбудови та медицини, а також домашнім тваринам, які залишилися без своїх господарів сам на сам з жорстоким світом війни, – говорять у Kalush Orchestra.

Серед усіх, хто донатив кошти у розмірі від 100 грн, розіграють 10 маркових аркушів Kalush Orchestra від “Укрпошта”; 10 худі з лого Kalush Orchestra та 10 NFT-котів UACatsDivision.

Збір коштів на благодійну допомогу безпритульним тваринам разом з Kalush Orchestra — це класний приклад того, як у тому числі за допомогою NFT, технологій та свого досвіду і знань, можна зробити свій внесок у будь якій сфері, допомагати та створювати кращий світ для наших чотирилапих друзів, – зазначили в проєкті UACatsDivision.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.