Відео Розваги

KALUSH & alyona alyona презентували новий трек «Вода» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 18 грудня, гурт KALUSH презентував новий трек та кліп на нього.

«Вода» — це вже другий фіт хлопців з хіп-хоп сенсацією alyona alyona. Головна тема нового треку — вода, тому в кожному кадрі вона присутня в тому чи іншому вигляді або агрегатному стані. За сюжетом, головного героя б’є електричним струмом у басейні. Всі події, які він переживає, — це марення на півдорозі в інший світ, але лікарі вчасно його знаходять і рятують. Саме їхні образи і супроводжують героя під час тріпу, інформують «Вікна», пише Репортер.

«Людина складається з води більше ніж на 60%. Найважливіше — вода, чому ніхто досі їй пісню не присвятив? Пісня присвячується тій живій воді, яка рухає нас вперед, яка не застоюється, а тече наче гірська ріка…», — прокоментував трек Псючий Син.

2020 рік вніс свої корективи, зокрема більшість зйомок відмінилися через загальносвітовий локдаун. Анімація, навпаки, виявилася порятунком, бо і за кращих часів вона мала популярність. Режисером відео виступив Сашко Даниленко — анімаційний фільммейкер, який раніше працював над кліпом alyona alyona «Якби я була не я» і KALUSH «В тренді пафос»:

«Коли до мене звернулися хлопці з Калуша, я запропонував поєднати мальованих персонажів і реальні відео. Рішення народилося з обмежень. Таким чином можна було б пересуватись по світу і мати доступ до будь якої локації без обмежень і не виходячи з дому.

Я засів за відеобанки в пошуках кадрів. Це було схоже на гру в конструктор, де в одну коробку висипали кілька різних наборів, і я мав зрозуміти які частинки поєднаються між собою, а які розваляться».

Меседж нової роботи розкриває alyona alyona:

«Вода в тобі, вода в тобі – не тікай! Кожному варто розвивати крутий скіл — бути водою, підлаштовуватися під обставини, приймати їх і жити в гармонії з собою».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні