Відео Розваги

Іванофранківцям розповіли про секрети самостійних мандрівок (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Івано-Франківську відбулась перша зустріч франківського клубу мандрівників “Follow me“. Його створили з ініціативи мистецької групи “Цоколь”.

xVhbPLEzD0s[1]

Першу лекцію під назвою “П’ять кроків організації самостійної мандрівки” провела мандрівниця Христина Антоник.

“Travel club – одна із ланок масштабного проекту культурного розвитку Івано-Франківська, який ми в рамках діяльності арт-групи “Цоколь” плануємо здійснити, – розповідає співорганізатор зустрічі Ольга Фокаф. – Захід повністю виправдав наші сподівання. Було багато ініціативних, цікавих та свідомих людей, з якими ми весело і корисно провели час. Керуючись враженнями від такого вдалого початку, плануємо організувати для людей ще більше семінарів та тренінгів по мандрах, щоб мотивувати мешканців міста до подорожей.”

Клуб мандрівників здобув велику популярність в Україні та закордоном, зараз стартує в Івано-Франківську. Це інформаційний майданчик, де можна дізнатись секрети дешевих мандрівок, безпечного автостопу та пошуку житла. У планах “Travel Club IF” – спільні екскурсії та поїздки. А ще саме з тут кожен може поділитись свої досвідом і розказати свою історію про подорожі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.