Розваги

Іванофранківців запрошують на «Музичні обійми»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В рамках проекту «Музичні обійми» на цьому тижні в Івано-Франківську відбудеться кілька цікавих подій, які варто відвідати.

Наприклад вже 4 квітня о 19.00 в мистецькому просторі «Підземний Перехід Ваґабундо», що на Пилипа Орлика, 7 буде  концерт Макса Таврічеського.

Макс Таврічеський – відомий блюзовий музикант-мультиінструменталіст, локальний роуд-менеджер провідних блюзменів світу, організатор блюз-джемів та фестивалів (включно з двома міжнародними, які були приурочені до 100-ліття Мадді Уотерса та Віллі Діксона). Його вважають стовпом української міської музичної культури. Окрім класики блюзу, він виконує авторські пісні. До Івано-Франківська Макс привезе «блюз-музику, що допомагає вірити у краще, дає сили та змиває пил повсякденності» (krivbass.city).

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.  Форма для реєстрації  https://forms.gle/faFGmTkvoGP4orK26.

6 квітня о 19:00 франківці можуть взяти участь в другому джем-сейшині “Музика франківських вулиць”. Захід відбудеться  в Savka-band studio на вулиці Шевченка,11, (Католицька школа-гімназія).

Джем-сейшн, присвячений стихії імпровізації та оптимальному досвіду інтонаційної взаємодії. Модератор – постійний організатор франківських джемів вуличних музикантів Валентин Перусь. Особливо вітаються виконавці із власними інструментами.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією. Форма для реєстрації https://forms.gle/3KPiCqa1p2v25gHy5.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.