Розваги

Іноземні волонтери пригощали франківців піцою (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківську іноземні волонтери влаштували справжнє свято італійської кухні.

Аби подарувати смачне свято українцям, зібралися волонтери ледве не з усього світу. Дженіфер приїхала до Франківська з США. На початку повномасштабного вторгнення, вона разом з командою роздавали їжу для біженців на кордоні, згодом вирішили продовжити свою діяльність, але вже в Україні. Жінка каже, такі акції це не тільки про піцу, пише Репортер.

Іноземні волонтери пригощали франківців піцою (ВІДЕО)

Це для того, щоб дарувати радість та щастя нашим людям, – каже Дженіфер. – Ми об’єднали багато волонтерів з різних країн світу, це і Великобританія, і Канада, і Сполучені Штати Америки. Є волонтери з Австралії, Франції, Ірландії. Ми об’їхали Одесу, Миколаїв. Були у Львові.  Ми хочемо показати, що ми все бачимо. Нам не байдуже. Ми з вами. Ми піклуємося та любимо вас. Ми хочемо допомагати, і робимо все що у наших силах.

На заході України акція набула шаленої популярності, каже депутат облради Назарій Іванів,  хоча на початку до неї ставилися доволі скептично. Першу таку акцію провели у Калуші. Після того уже було більше десятка міст.

Загалом скуштувати італійської смакоти зібралося близько двохсот охочих. З порожніми руками зі свята не пішов жоден. За словами організаторів, зупинятися на досягнутому аж ніяк не збираються, бо вже планують подорожі по інших містах України.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.