Розваги

Франківський гурт Zlypni зіграє концерт на теплоході «Роман Шухевич»

Google+PinterestLinkedInTumblr

В п’ятницю, 24 вересня, франківці Zlypni заграють на теплоході «Роман Шухевич». Макс Йосипенко, Антон Боринець та Данило Грицак поєднають інструментальні мотиви з електронним звучанням.

Трансовий грув, психоделічна, а часом важка дж-дж гітара, мелодійні перкусії і повний щирості франківський вайб. Цей виступ буде київським дебютом проєкту, пише Репортер.

Zlypni
Поєднуємо інструментальні мотиви з електронним вайбом та намагаємось залишатися посередині між цими світами,  – говорить Максим. – Ми релізнули наш перший матеріал в вересні. Там суміш даунтемпо, саундскейпів, психоделічного гітарного звучання з місцями важкими ріфами. Шукаємо частини себе в різних звучаннях та виражаємось не лише в музиці, а й на перетині різних мистецьких форм – наприклад, в перфомансі.”

Також на концерті виступить ТУЧА – проєкт Марії Тучки, музика якої поєднує в собі Dark Electro та українську лірику.

Цей концерт відбудеться в рамках київського сателіту MitOst Festival. Це щорічний чотириденний самоорганізований низовий фестиваль з різними культурними і освітніми форматами, а також простором для діалогу, обміну і рефлексії.

З 2020 року фестиваль відбувається в онлайновому або гібридному форматі. До того, 17 років поспіль, фестиваль щорічно обживав якесь нове місто в Східний та Центральній Європі. З 2020 року MitOst Festival перейшов в онлайн, а цього року – розмножився на 13 сателітів. В Києві, Ізмірі, Кишиневі, Кобулеті, Земо-Магаро, Афінах, Брюсселі, Александрії, Каспі, Белграді, Тирані, Берліні та Салоніках відбудуться локальні події фестивалю, які частково зв’яжуться в спільні стріми.

До речі, в 2015 MitOst Festival відбувався в Івано-Франківську.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.