Афіша Розваги

Франківський Бастіон запрошує на відкриття одразу двох виставок

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
16 січня у фортечній галереї “Бастіон” відбудеться відкриття двох виставок.

О 12:00  у Бастіоні відкриють виставку професійного фотографа та режисера Олександра Грачова з Києва. А о 15:00 – виставку живопису Оксани Тригуб-Мілашевич “Дотик глибини”.

Довідково:

Оксана Тригуб-Мілашевич народилась в місті Горлівка Донецької області. По лінії мами всі родичі –сербської крові, звідки і родинне прізвище – Мілашевич. До малювання любов зародилась ще змалечка, але батьки не дуже вірили в цей хист і тому наполягли на економічній освіті…

Отримавши диплом економіста ДонНУ (Донецький Національний Університет), жага до пригод привела до міста Харкова, в якому з захопленням подобалося вчитись на журналіста у ХНУ (Харківському Національному Університеті), працювати ріелтором в юридичній компанії «Лука» та бути закоханою у кожну мить. Після цього було ще багато цікавих зустрічей та пригод, бо друга освіта відкрила двері для роботи радіоведучої на хвилях донецької радіостанції «Класс». Далі – бути ведучою та помічником режисера святкових міських концертів, займатись театральною справою та їздити з театральною студією на фестивалі до Миколаєва.

У певний момент кохання перевернуло її життя, черговий раз щось нове мало відбуватися у Донецьку.  І ось останні чотири роки до себе гарно пригортає дивовижне місто Івано-Франківськ, у якому накрила неймовірна хвиля творчості.

Саме тут з’явилися можливості для персональних виставок, запрошення до спілки художників, до арт-замовлень, пленерів, проведення майстер-класів для дітей, та багато цікавих захоплюючих проектів. Саме тут та зараз яскраво відбувається становлення мене – творчої особистості та успішної художниці. Був такий період, коли з картиною неможливо було розлучитися, не кажучи про те, щоб ставити якусь ціну на неї.

Цієї весни відкрила для себе портретний жанр і перший портрет був написаний – портрет Івана Миколайчука, сцена з фільму «Тіні забутих предків» , який тепер зберігається у музеї Параджанова, що у Верховині. Наступний був портрет мами, а наразі працюю над портретом дідуся.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефон

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.