Розваги

Франківець Богдан Савлюк представив нову колекцію мініатюр «Воїни світла» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківський скульптор-мультиплікатор Богдан Савлюк представив нову колекцію мініатюр «Воїни світла». Її присвятив українським захисникам і всім тим, хто щодня наближає перемогу України.

Поки у серії є 14 фігурок з полімерної глини – від музикантів, волонтерів і до іноземних дипломатів та політиків. За їх створення взявся у середині березня, пише Репортер.

Перемога

Мініатюри, каже Богдан, робить тільки тоді коли є натхнення і лише на основі подій, які зараз переживає Україна.

Війна вона посеред нас. Вона нас постійно пронизує, пронизує інфопростір.  – каже Богдан Савлюк. – Мініатюри прив’язані до якихось певних подій. Наприклад, наші затопили «москву» чи послали той же корабель. Або ж є мініатюри волонтерів, які збирають на байрактари. Ці всі речі, які є в нашому інфорпросторі вилилися у мініатюрах.

Борис Джонсон

Продавати чи дарувати мініатюри, каже Богдан Савлюк, наразі не буде. Презентувати колекцію хоче, як в Україні та і закордоном. Щоб таким чином воювати на своєму, культурному фронті. І щоразу все більше привертати увагу та нагадувати світу про війну в Україні.

Люди втомлюються від війни. Закордоном теж можуть втомлюватися, – говорить скульптор. – Але ми повинні піднімати питання війни, потрібно допомагати нашим військовим. Культурний продукт заставляє людей не втомлюватися і розбавляє інфопростір.

Рятівники

Колекцію Савлюк поповнюватиме надалі, допоки Україна не здолає російських загарбників. І презентуватиме її у повному складі з новою назвою вже після перемоги.

Володимир Зеленський
Дмитро Козацький
Привид Києва
Сергій Притула
Андрій Хливнюк
Мишко Адамчак
Олег Псюк
Валерій Маркус
Нептун Ракетенко
Валерій Залужний
Катерина “Пташка”
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.