Франківський скульптор-мультиплікатор Богдан Савлюк представив нову колекцію мініатюр «Воїни світла». Її присвятив українським захисникам і всім тим, хто щодня наближає перемогу України.
Поки у серії є 14 фігурок з полімерної глини – від музикантів, волонтерів і до іноземних дипломатів та політиків. За їх створення взявся у середині березня, пише Репортер.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/07/savljuk-miniatjury-8.jpg)
Мініатюри, каже Богдан, робить тільки тоді коли є натхнення і лише на основі подій, які зараз переживає Україна.
Війна вона посеред нас. Вона нас постійно пронизує, пронизує інфопростір. – каже Богдан Савлюк. – Мініатюри прив’язані до якихось певних подій. Наприклад, наші затопили «москву» чи послали той же корабель. Або ж є мініатюри волонтерів, які збирають на байрактари. Ці всі речі, які є в нашому інфорпросторі вилилися у мініатюрах.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/07/savljuk-miniatjury-14.jpg)
Продавати чи дарувати мініатюри, каже Богдан Савлюк, наразі не буде. Презентувати колекцію хоче, як в Україні та і закордоном. Щоб таким чином воювати на своєму, культурному фронті. І щоразу все більше привертати увагу та нагадувати світу про війну в Україні.
Люди втомлюються від війни. Закордоном теж можуть втомлюватися, – говорить скульптор. – Але ми повинні піднімати питання війни, потрібно допомагати нашим військовим. Культурний продукт заставляє людей не втомлюватися і розбавляє інфопростір.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/07/savljuk-miniatjury-13.jpg)
Колекцію Савлюк поповнюватиме надалі, допоки Україна не здолає російських загарбників. І презентуватиме її у повному складі з новою назвою вже після перемоги.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/07/savljuk-miniatjury-12.jpg)
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/07/savljuk-miniatjury-11.jpg)
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/07/savljuk-miniatjury-10.jpg)
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/07/savljuk-miniatjury-9.jpg)
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/07/savljuk-miniatjury-7.jpg)
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/07/savljuk-miniatjury-6.jpg)
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/07/savljuk-miniatjury-5.jpg)
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/07/savljuk-miniatjury-4.jpg)
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/07/savljuk-miniatjury-3.jpg)
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/07/savljuk-miniatjury-2.jpg)
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2022/07/savljuk-miniatjury-1.jpg)
Comments are closed.