Афіша Розваги

Франківців запрошують на прем’єру вистави «Чоловік моєї дружини»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 28 березня, на сцені облмуздрамтеатру в Івано-Франківську відбудеться прем’єра ― комедія хорватського драматурга Міро Гарвана «Чоловік моєї дружини».

Балканські пристрасті, море сміху та зіркове тріо – Володимир Горянський, Дмитро Лалєнков, Олеся Жураківська – у найгучнішій театральній прем’єрі року, пише “Репортер”.

“Весна, кохання і… любовний трикутник! Тільки уявіть: ви готуєте обід, прибираєте. І все це з особливим натхненням у зв’язку із приїздом коханої. Аж раптом у двері дзвонить незнайомий чоловік, який видає себе за родича вашої дружини. Тільки от чомусь про його існування ви довідалися вперше… А незабаром з’ясовується, що цей незнайомець – чоловік вашої дружини”, – йдеться в описі комедії.

За сюжетом, майже п’ять років двоє чоловіків вважають своєю дружиною одну жінку. У сучасному світі жінки іноді стають лицарями, а чоловіки – м’якими і жіночними. Ця п’єса ― не класичний трикутник: чоловік і дві нещасні жінки. У «Чоловікові моєї дружини» – одна жінка-мачо на двох абсолютно нещасних чоловіків. Кого вона вибере: інтелігента чи шибайголову?

Комедія «Чоловік моєї дружини» – це чудовий спосіб забути про усі клопоти і спробувати дізнатися, де ж воно, сімейне щастя.

  • Режисер постановки – заслужений артист України Валерій Астахов.
  • Художній керівник – народний артист України Євгеній Паперний.
  • Продюсер – Олег Шпанчук.

Прем’єра ― у середу, 28 березня. Квитки можна замовити тут.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.