Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Мовчання”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Ще до виходу фільму на екрани, на «Мовчання» робили ставки. Втім, картина провалилася в прокаті й, незважаючи на позитивні відгуки критиків, отримав лише одну номінацію на «Оскар» за роботу оператора, в якій програв. Все ж, фільм вийшов якісним поєднанням філософської драми і трилера, за яким можна цікаво провести зимовий вечір.

Події відбуваються у XVII столітті у глибоко католицькій Португалії, яка не перший рік насаджує свою релігію нехристиянським народам, серед яких Японія. Місіонерство там – небезпечна річ, адже ця країна закрита для іноземців і місцева влада переслідує християн. Двоє єзуїтів, отець Родрігес і отець Гарпе, відправляються на пошуки отця Феррейри, який зник у Японії кілька років тому, і, ніби-то, зрікся віри.

У Японії молоді єзуїти таємно проповідують нечисленним групам християн, які вціліли, і розшукують Феррейру. Вони бачать жорстокість, гоніння і зовсім іншу країну, якій, здається, і не потрібна ця чужа віра. До того ж, християн у Японії вбивають нещадно, чому ж у відповідь на молитви – мовчання?

Читайте: Фільм на вихідні від “Репортера” – “Ла-Ла Ленд”

Фільм відомого режисера Мартіна Скорсезе вийшов 23 грудня 2016 року (19 січня 2017 року в Україні). В основу «Мовчання» покладений однойменний роман Сюсаку Енду.

У ролях:

Ендрю Гарфілд – отець Себастіан Родрігес
Адам Драйвер – отець Франциско Гарпе
Ліам Ніссон – отець Кріштован Феррейра
Таданобу Асано – перекладач
Сінья Цукамото – Мокіті
Кіаран Гайднс – Алессандро Валіньяно
Іссей Огата – Іноуе Масасіге
Йоске Кубодзука – Кітідзіро

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.