Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Mamma mia!”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Поки триває літо, є час зануритися у веселу музичну пригоду з чудовими грецькими краєвидами – “Mamma mia!”. Крім того, минулого літа вийшло продовження фільму.

20-літня Софі Шерідан збирається вийти за свого коханого Ская і планує весілля. Її мама Донна хоч і не схвалює рішення доньки так рано вийти заміж, але робить все для її щастя. Софі хотіла б бачити на святі ще й свого батька, але є проблема: вона не знає, хто це. Дівчина знаходить щоденник матері, у якому – імена трьох потенційних кандидатів на роль батька Софі. Вона кличе всіх трьох, чим дуже дивує Донну, яка не планувала більше зазирати у минуле. Всіх підхоплює вир весільної метушні…

Фільм “Mamma mia!” вийшов у 2008 році. Це – екранізація однойменного мюзиклу з піснями відомого шведського гурту АВВА. Усім відомі хіти “The wiiner takes it all”, “Dancing queen” та “Money, money, money” знайшли своє втілення у сюжеті.

У 2018 році вийшла “Mamma mia 2”, з тим самим акторським складом. Знову музичний, фільм розповідає про пригоди головних героїв через п’ять років, а також показує флешбеки про молодість Донни.

У ролях:

Меріл Стріп – Донна Шерідан
Аманда Сейфрід – Софі Шерідан
Пірс Броснан – Сем
Колін Ферт – Гаррі
Стеллан Скарсгард – Білл
Джулі Волтерс – Розі
Крістін Баранскі – Таня

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.