Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера” – “Ла-Ла Ленд”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Фільм, про який говорили дуже багато, якому пророкували Оскар і на який дехто ходив у кінотеатр декілька разів, а інші ледве досиділи один сеанс. Втім, «Ла-Ла Ленд» точно сподобається мрійникам, яким і присвячується.

Події відбуваються у Лос-Анджелесі, місті, куди приїжджають у пошуках американської мрії. Мія працює офіціанткою, але ходить на кастинги і хоче стати акторкою. Себастіан грає у кафе, але мріє відкрити свій джазовий клуб і грати лише «серйозну» музику. Вони зустрічаються і їх закручує вихор кохання. Тим часом, кар’єра у обох, здається, пішла вгору. Але, під час стрімкого успіху, зберегти стосунки нелегко.

«Ла-Ла Ленд» – данина мюзиклам золотої ери Голлівуду, на яких виросло не одне покоління американців. На це вказують костюми, музика, декорації і танці у фільмі. Також він – ода Лос-Анджелесу, «місту зірок», і мрійникам, які здійснюють те, що здавалося неможливим.

Прем’єра фільму відбулася на Венеційському фестивалі 31 серпня 2016 року, а на українські екрани він вийшов 12 січня 2017 року. Режисер і сценарист – Дамієн Шазелл. Головні ролі зіграли Емма Стоун і Раян Гослінг. Останній навіть сам грав на піаніно у кадрі всі музичні композиції, без залучення дублера. «Ла-Ла Ленд» отримав 7 нагород премії «Золотий глобус» (це рекорд), 5 премій БАФТА, 6 премій «Оскар» (в тому числі в номінаціях «найкращий режисер» і «найкраща акторка») та багато інших.

Читайте: Фільм на вихідні від “Репортера”: “Еверест”

У ролях:

Раян Гослінг – Себастіан
Емма Стоун – Мія
Джонатан Сімонс – Білл
Фінн Віттрок – Грег
Джон Ледженд – Кіт
Розмарі Девітт – сестра Себастіана

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.