Відео Розваги

Фільм на вихідні від “Репортера”: “Читець”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
“Читець” – драма, знята по однойменному роману про кохання юного хлопця і зрілої жінки, а також – про те, чи можна пробачити коханій людині жахливі злочини, які лежать на плечах цілого покоління.

У німецькому Гейдельбергу п’ятнадцятилітній Міхаель закохується в дорослу жінку Ханну, кондукторку трамвая. Хлопець приховує пристрасний роман від рідних, але проводить з Ханною весь вільний час. Між іншим, жінка часто просить Міхаеля читати їй книжки. Але, спішучи в черговий раз до коханої, хлопець застає лише порожню квартиру, пише “Репортер“.

Через вісім років Міхаель, тепер студент юрфаку, відвідує судовий процес над наглядачками в концтаборі “Аушвіц”. Серед підсудних – Ханна. Їй грозить пожиттєве ув’язнення…

Фільм режисера Стівена Голдрі вийшов на екрани в грудні 2008 року. Він знятий по однойменному роману німецького письменника Бернхарда Шлінка, який порушує теми війни та вини за нацистські злочини, забороненого кохання, проблеми неписьменності. Кінокартина зібрала великі касові збори, а виконавиця головної ролі Кейт Вінслет – багато нагород, серед яких статуетка “Оскар”.

У ролях:

Кейт Вінслет – Ханна Шміц
Рейф Файнс – Міхаель Берг
Давид Кросс – молодий Міхаель Берг
Бруно Ганц – професор Роль
Бургхарт Клаусснер – суддя
Лена Олін – Ілана Мазер
Кароліна Герфурт – Марта
Ханна Герцшпрнг – Юлія
Лінда Бассет – місіс Бреннер
Фолькер Брух – Дітер
Александра Марія Лара – молода Ілана Мазер
Флоріан Бартоломей – Томас Берг

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.