Розваги

До Івано-Франківська 18 вересня приїдуть брати Яремчуки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 18 вересня, в Івано-Франківську, на сцені облмуздрамтеатру відбудеться концерт заслужених артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків «Моя Україна – велика родина». Початок – о 19.00.

Частину виручених за квитки коштів співаки віддадуть пораненим солдатам.

1

«Моя Україна – велика родина» – це не просто нова концертна програма братів Яремчуків – так називається їхній всеукраїнський та міжнародний тур. У його рамках уже відбулися десятки концертів у великих та маленьких містах по всій Україні: Київ, Полтава, Черкаси, Жовті Води, Олександрія, Кіровоград, Прилуки, Житомир, Харків…

Навесні цього року Дмитро та Назарій гастролювали у країнах Європи: Португалія (Лісабон), Іспанія (Мадрид, Барселона, Севілья, Торрев’єха, Мурсія), Франція (Париж), Італія (Салерно), Чехія (Прага)…

Крім того, брати Яремчуки дали кілька концертів у військових шпиталях для поранених солдатів української армії, а також у зоні АТО.

2

Мета туру, як кажуть Дмитро та Назарій, – «ствердження в українському суспільстві національної та патріотичної свідомості – через звернення до таких важливих тем, як любов до рідної землі, родини, країни, сім’ї, матері». Власне, ці теми і є головним лейтмотивом концертів та загалом творчості братів-співаків.

3

Довідка. Брати Яремчуки з дитячих років займалися музикою, співали у хорі, були солістами дитячого вокально-інструментального ансамблю. Закінчили з відзнакою музичну школу по класу фортепіано. У 1992 р. закінчили загально-освітню школу з відзнакою і склали вступні іспити до Чернівецького державного музичного училища ім. Воробкевича на факультет “Теорія музики”, яке у 1996 р. закінчили з відзнакою. Того ж року вступають до Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського (Дмитро – по класу вокалу в професора Костянтина Огнєвого; Назар – по класу композиції в професора Івана Карабиця). У 2001 р., здобувши відповідну кваліфікацію та ступінь магістрів, з відзнакою закінчують навчання. У 2004 р. Назар також закінчує аспірантуру в НМАУ по класу композиції в професора Мирослава Скорика.

Офіційний сайт Яремчуків.

Ціна квитків на концерт Яремчуків – від 50 до 200 грн. Продаж квитків – на сайті kasa.in.ua та у театральній касі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.