Люди Розваги

Для франківців готуватиме посол кулінарної культури США Кріс Уільямс

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
5 – 6 червня посол кулінарної культури США Кріс Уільямс відвідає Україну в рамках програми культурних заходів Посольства США.

Кулінарні батли, відкриті майстер-класи та дегустації відбудуться у Івано-Франківську у четвер, 6 червня, о 19.00 в громадському ресторані «Urban Space»

Крісу Вільямсу завжди судилося стати кухарем, він просто ще не усвідомлював цього. Залучений до вивчення кулінарії з юних років, він відвідував Le Cordon Blue в Остіні, штат Техас, і незабаром почав подорожувати по всьому світу, працюючи в закладах харчування в Литві, Англії, США і у всіх проміжних точках. Його ненаситний голод дізнатися все про світові кухні несподівано привів його назад — до його родоводу.

Так, у 2012 році відкрився ресторан південної кухні «Lucille’s» названий на честь його прабабусі Люсіль Бішоп Сміт, яка була педагогом, кулінарним новатором і успішним підприємцем. Вона годувала всіх, від спортсмена у суперважкій вазі Джо Луїса до Мартіна Лютера Кінга-молодшого.

Її власний кулінарний винахід – печиво швидкого приготування подавалось в салонах першого класу American Airlines в 1930-х і 40-х роках. Одна з реліквій, яку зберігає Вільямс, – лист президента Ліндона Джонсона, в якому він дякує Люсіль за доставку фруктових тістечок військовослужбовцям, які воювали у В’єтнамі.

Мета програми – не лише познайомити українців з південною кухнею Америки та зруйнувати стереотипи про американську кухню в цілому, а й поглибити зв’язки і взаєморозуміння між народами України та США шляхом проведення інтерактивних заходів із залученням українських шефів та жителів міста.

Взяти участь у заходах зможуть не лише професіонали, а й усі охочі. Всі заходи фінансуються за підтримки Посольства США та є безкоштовними для відвідувачів та глядачів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.