Розваги Соціум

Діти Івано-Франківщини можуть позмагатися за цінні призи у конкурсі “Моя ялинка”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства спільно з Івано-Франківським осередком Товариства лісівників України запрошує дітей взяти участь у конкурсі «Моя ялинка».

До участі у конкурсі запрошують учнів загальноосвітніх та художніх шкіл, позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 14 років. Автори найкращих робіт отримають цінні призи.

До теми: На Прикарпатті зрубають 55 тисяч новорічних ялинок

“Новорічна красуня – окраса кожної домівки на Різдво. Але вона не обов’язково повинна бути такою як у лісі. Ялинка може бути різною! Про це знає кожна дитина. Чи не так? Якою буде твоя новорічна красуня, знаєш тільки ти! – повідомляють в управлінні лісового та мисливського господарства. – Отож, не гай часу, берися до роботи! А ми чекатимемо на твою ялинку за адресою: вул. Грушевського, 31, Івано-Франківськ, Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства, кабінет 220”.

До теми: Як на Франківщині вирощують ялинки в горщиках (ФОТО)

Конкурсну роботу потрібно підписати, зазначивши прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора, місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон. Творчі роботи прийматимуть до 20 грудня.

Переможців оголосять 25 грудня.

До теми: «Не будь оленем!». Франківський гурт зняв хіт проти рубки ялинок (ВІДЕО)
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.