Розваги

Битва титанів які сережки люблять найбільше

Google+PinterestLinkedInTumblr

Ця одвічна проблема: які сережки підібрати? Жінка навряд чи зупиниться на першому варіанті, вона обов’язково переміряє всі прикраси, які присутні в її шкатулці. Сережки – найбільш універсальний і улюблений всіма виріб. Нам може бути незручний ланцюжок, адже він чіпляється за одяг, ми можемо не любити носити каблучки, так як вони заважають під час роботи дівчатам з творчими професіями (шиття, в’язання, вишивка, hand made). Але ось сережки полюбляють більшість леді. І навіть ті, хто з яких-небудь причин вирішив не проколювати вуха, доповнює образ кліпсами або модними нині Каффа, які не вимагають проколу мочки.

Сережок багато не буває – це факт. Але є найбільш зручні, які не хочеться знімати. Це залежить в основному від типу застібки, варіантів якої буває кілька:

  • пусети;
  • англійська застібка;
  • французький замок;
  • італійський замок;
  • протяжки;
  • петля;
  • скоба;
  • кільце;
  • Кафи.

Застібка пусети буває гладка з затискачем і гвинтова з накруткою. Обидві моделі дуже надійні, але саме другий варіант частіше використовують для носіння сережок дітками, оскільки застібка має закруглений край і не травмує шкіру. Вони легкі і зручні, різноманітні за вагою, формою і дизайном. Єдиним їх мінусом є незручність при одяганні, поки потрібно накрутити різьблення, і то це досить умовно.

Англійська застібка є однією з найпопулярніших завдяки надійності кріплень і практичності. Пружинний зажим на внутрішній частині вуха дозволить надійно зафіксувати сережку, але не дасть можливості відрегулювати її по товщині мочки. Це означає, що сережки можуть або занадто щільно сидіти на вусі, або звисати вперед, якщо мочка занадто тонка.

Французький замок у вигляді зігнутої петельки, що застібається на маленький гачок відомий всім з дитинства, тому що таким сережках віддавали перевагу наші мами і бабусі в якості перших дитячих сережок. Вони зручні, легко рухаються в вусі, але при цьому петля досить тонка, так що може бути легко пошкоджена, а гачок на внутрішній стороні вуха може подряпати шкіру.

Сережки-протяжки вважають різновидом цвяшків, до яких додано подовжений хвостик. Ця модель найлегша в експлуатації, оскільки просто проходить через дірочку в вусі, але при цьому часто плутається у волоссі, особливо розбещених, і чіпляється за одяг з коміром.

Кріплення «петля» найчастіше використовуються для подовжених сережок, зовнішня частина яких має великий декор. Петелька просто надівається в прокол у вусі і залишається вільною, не маючи додаткової фіксації на мочці.

Скоба – це горизонтальне зволікання, яке проходить спеціальний паз. Вона зручна, але тонка, тому легко може зігнутися або зламатися.

Сережки-кільця виглядають дуже стильно і надягаються просто, але потрібно потрапити тонкою частиною в отвір трубки. Це зовсім нескладно, але і у них є певні недоліки: по-перше, вони не завжди відповідають дрес-коду, якщо ви любите сережки великого діаметру, по-друге, в них недозволено перебувати цілодобово і потрібно обов’язково знімати під час нічного сну.

Кафи – дуже екстравагантні моделі, що представляють собою щось середнє між сережкою і кліпсою. Для кріплення вони не вимагають проколу у вусі, а вдягатися можуть і на мочку, і на вушний хрящ. Модні, оригінальні, але підходять лише для особливих випадків, а не для щоденного носіння.

Який би вид застібки не вашим улюбленим, всі з них представлені в інтернет-магазині «Minimal Silver» https://minimal.com.ua/product-category/earrings/. Радимо налаштуватися на вибір грунтовно, інакше можна загубитися в цьому величезному асортименті срібна краси!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.