Розваги

«Битва районів» – у Франківську «Кінороби» представили перші короткометражки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 29 листопада, в кінотеатрі «Люм’єр» відбулась прес-конференція представників ГО «Кінороби», які розповіли про соціальний проект «Битва районів».

Впродовж двох місяців режисери-початківці створювали короткометражні документальні фільми про Франківськ.

«Кожен з нас любить Івано-Франківськ,- каже міський голова Руслан Марцінків. – Дуже важливо, що ми зможемо показати загалу, яке насправді є наше місто, які люди в нас живуть. Це мій перший досвід роботи з «Кіноробами» і думаю в наступному році ми продовжимо нашу співпрацю».

До теми: «Битва районів». Франківці, які хочуть знімати кіно, мають ще два дні

Участь у «Битві районів» взяли чотири команди. Кажуть, це був своєрідний експеримент, адже час на зйомку фільму був обмежений – всього два місяці. Однак за цей короткий час вони багато дізналися про документальне кіно, а також мали змогу познайомитись з досвідченими режисерами та сценаристами цього жанру.

«Всі відібрані учасники пройшли навчальний курс з документалістики, – розповідає продюсер ГО «Кінороби» Сергій Караванець. – Всі роботи є різними і не можуть оцінюватись в одній площині. Ми створили прості фільми, які показують, що наші молоді люди можуть творити прекрасні речі».

До слова, за останній рік «Кінороби» реалізували кілька проектів. Зокрема працювали над створенням соціальної та комерційної реклами, а також ігрового кіно. Детальніше про це обіцяють розказати в кінці грудня.

Після прес-конференції відбувся прем’єрний показ короткометражок.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.