Розваги

4 місяці життя. Стільки в середньому витрачає жінка, вибираючи одяг на роботу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Жінка в середньому проводить чотири місяці свого життя, вибираючи, у чому піти на роботу. Такими є результати дослідження, проведеного компанією Totaljobs, пише Independent.

 Фото: pyotr021/Depositphotos

У звичайний робочий день середньостатистична жінка витрачає на вибір одягу близько 14 хвилин. Це близько 2,5 днів на рік. Помноживши цю цифру на середню кількість робочих років – 47 – дослідники отримали 119 днів, проведених за обиранням одягу на роботу, пише УП.

Більш ніж третина жінок повідомили, що відчувають тиск щодо того, як вони повинні виглядати в офісі. 76% жінок постійно важко вирішити, який одяг підходящий для роботи.

 Фото: nejron/Depositphotos

Лише у меншої частини опитаних немає жорсткого дрес-коду. У дослідженні взяли участь 2 тисячі офісних працівниць. За словами директора з персоналу в Totaljobs Девіда Сліфта, їхнє дослідження показує, що жінки більше ризикують пережити стрес чи негативні коментарі стосовно одягу з боку колег. Аж 28 % жінок почули негативні коментарі на роботі, коли прийшли з пірсингом, татуюванням чи “не такою” зачіскою. Одну з десяти працівниць навіть відправляли з роботи додому, щоб змінити “невідповідний” одяг.

Дивують і результати щодо повсякденного одягу на роботі. Коли жінки приходили в звичайному, а не офісному, одязі, 23% з них на роботі сказали, що вони виглядають втомленими, а 13% запитали, чи вони хворі. Навіть корпоративи, де нібито можна розслабитись, приносять 31% жінок стрес порівняно з 16% таких емоцій у чоловіків.

В той же час 66% чоловіків повідомили, що ніколи не мають проблем із тим, що одягнути в офіс. 88% чоловіків навіть не хвилюються через дрес-код компанії, у якій працюють. На одягання в офіс витрачають менше 10 хвилин. Експерти, які проводили дослідження, радять компаніям виписувати чіткі правила щодо дрес-коду, щоб зменшити стрес у своїх працівниць.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.