Розваги

12 грудня народився Френк Сінатра: п’ять безсмертних хітів (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сьогодні виповнюється 103 роки з Дня народження легендарного американського співака та актора – Френка Сінатри.

Френк Сінатра – один з тих, про кого неминуче згадаєш напередодні та під час новорічних і різдвяних свят. Він став втіленням образу чоловіка з винятковою гідністю і смаком на кілька десятиліть уперед.

Музика була його покликанням. З восьми років майбутній золотий голос Америки виступав за чайові у провінційному нічному клубі. А професійно почав співати вже підлітком, хоча ніколи не знав нот, а музиці навчився на слух.

В юнацтві понад усе Сінатра мріяв стати журналістом. І бажав цього настільки сильно, що навіть влаштувався вантажником у видавництво. Потім був кур’єром та копіювальником. Не маючи спеціальної освіти, він не скоро доріс до посади спортивного репортера.

Справжня слава прийшла до нього у 40-і. Окрім переконливих гонорарів, тоді вже співак і актор щотижня отримував тисячі листів від шанувальниць. З такої прихильності жіноцтва гріх було не скористати. Сінатра став знаним ловеласом. Крім того, що він був чотири рази одружений, так йому ще й приписують зв’язки з такими іменитими красунями ХХ століття, як Анітою Екберг, Лорен Бейкол, Мерилін Монро.

В 1954 році Сінатра отримав «Оскара» за роль другого плану в стрічці «Нині й повсякчас». Загалом за плечима легенди – понад 60 кіноролей, за які він одержав багато кінонагород.

Легендарні Beatles свого часу серйозно потіснили Сінатру в рейтингах популярності, та, попри це, він не гордував переспівувати хіти ліверпульської четвірки.

В житті Френка була ще «Щуряча зграя» (Rat Pack) – команда співаків-акторів, компанія стильних гламурних гедоністів, яка з кінця 40-х гуртувалася навколо Хамфрі Богарта. Але справжнім її лідером і символом в 50-60-х став саме Сінатра.

Саме Френк познайомив Мерилін Монро з братами Кеннеді. Френк Сінатра дружив з Кеннеді, а Франклін Рузвельт особисто запрошував його на чай у Білий дім.

Кращі хіти Френка Сінатри

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

 

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.