Політика

Звільнений голова Івано-Франківської РДА судиться з Зеленським за поновлення на посаді

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Олександр Ярощук, якого президент України Володимир Зеленський звільнив з посади голови Івано-Франківської РДА за появу на робочому місці у стані сп’яніння, хоче поновитися на посаді через суд.

Позивач звернувся до Верховного Суду з позовом до президента Володимира Зеленського. В ньому просить визнати протиправним та скасувати розпорядження президента про його звільнення, пише КУРС.

РДА

Ярощук просить суд поновити його на посаді голови Івано-Франківської РДА. А також стягнути на його користь середній заробіток (грошове забезпечення) за час вимушеного прогулу з моменту звільнення до поновлення на посаді.

Касаційний адміністративний суд Верховного суду призначив справу до розгляду на 6 листопада.

Кабінет Міністрів України 11 серпня погодив звільнення з посади голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Олександра Ярощука.

Розпорядження про звільнення Ярощука Зеленський підписав 31 серпня на підставі статті 40 (п. 7 ч. 1) Кодексу законів про працю України, яка передбачає звільнення працівника у разі появи на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп’яніння.

Читайте: Івано-Франківський район хочуть перейменувати на Галицький – Марцінків

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.