Соціум

Івано-Франківський район хочуть перейменувати на Галицький – Марцінків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

До 1125 річниці заснування Галича Івано-Франківський район планують перейменувати на Галицький. Про це у середу, 1 листопада, повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Ми порадилися з головою районної ради. Ми відзначаємо велику річницю – 1125 років з дня заснування Давнього Галича. І буде правильно, що район з центром в Івано-Франківську, який носить сьогодні назву Івано-Франківський, буде називатися Галицький, – каже міський голова.

Відповідне рішення винесуть на розгляд районної ради.

Думаю, з історичної точки зору це буде правильно.  Це буде данина нашій славній історії та Галичині, – додає Марцінків. – А Франківськ як центр області й далі буде гідним українським тилом.

Нагадаємо, у складі Івано-Франківської області є шість районів. Івано-Франківський район — один з адміністративних районів області, утворений 17 липня 2020 року в рамках адміністративно-територіальної реформи. До нього входять Івано-Франківська, Бурштинська, Богородчанська, Солотвинська, Старобогородчанська, Дзвиняцька, Галицька, Більшівцівська, Дубовецька, Рогатинська, Букачівська, Тлумацька,  Обертинська, Олешанська, Тисменицька, Єзупільська, Лисецька, Загвіздянська, Угринівська та Ямницька громади.

До теми:

Галич зберігає таємниці. Як з користю провести вікенд та набратися вражень (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.