Політика

Зеленський призначив Сирського новим головнокомандувачем ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Олесандр Сирський став новим Головнокомандувачем ЗСУ. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у четвер, 8 лютого.

За словами Зеленського, він запропонував колишньому головнокомандувачу Валерію Залужному залишитися в команді управління.

Я вдячний генералу Залужному за два роки захисту. Я вдячний за кожну перемогу, яких ми досягли разом і завдяки всім українським воїнам, які героїчно витягують цю війну на собі. Відверто поговорили сьогодні про те, що потребує змін в армії. Термінових змін. Я запропонував генералу Залужному бути й надалі разом у команді Української держави. Буду вдячний за його згоду, – пише Зеленський.

На керівні посади в армії Зеленський також розглядає бригадних генералів Андрія Гнатового, Михайло Драпатого, Ігоря Скибюка та полковників Павлв Палісу і Вадимв Сухаревського. Щодо головнокомандувача, Зеленський похвалив минулі бойові заслуги, які має Олександр Сирський.

Він має успішний досвід захисту – провів Київську оборонну операцію. Він має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції, – пише президент.

Валерій Залужний на своїй сторінці теж зазначив, що завдання 2024 року відрізняються від тих, що були у 2022.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України, – пише Валерій Залужний. – Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.