Гроші Політика

Зеленський приїхав на Калущину, аби подивитися на новий міст через річку Чечва (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За день до відкриття моста на Калущині завітав Володимир Зеленський.

У суботу, 28 грудня, президента зустрічали у селі Довге калуське. Чекали на приїзд гаранта дві години під сильним снігопадом.  Разом із Президентом України приїхав голова ОДА ІФ Денис Шмигаль, пише Репортер.

«Всім дякую, що зібрались сьогодні, – розпочав президент. – Нарешті випав сніг, а ми завершили будівництво моста через річку Чечва. Все завдяки підрядникам, які старались все зробити швидко і якісно, ну і громаді».

Новозбудований міст має довжину 108 метрів, з яких 72 метри – нова конструкція, решта – частина старої конструкції. Через міст, традиційно, проїхала 40-тонна вантажівка, щоб продемонструвати міцність споруди.

«Я довго звітував, тому ми так затримались, – вибачився Шмигаль. – Ми зробили це разом, доклали багато зусиль. Будівництво цього моста здійснили за невеликі гроші і без крадіжок. На черзі калуські кар‘єри, які ми приведемо до порядку».

За словами Шмигаля, з 1200 мостів у області майже 1000 знаходяться у аварійному стані і відремонтувати хочуть усі.

Зеленський також додав, що буде святкувати Новий рік у Карпатах, привітав усіх зі святами та Різдвом. Міст збудували за три місяці, роботи проводились без зупинки, у державні та релігійні свята.

Автор: Богдан Мисюк

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні