Політика

Зеленського і народ України пропонують номінувати на Нобелівську премію миру

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Для цього європейські політики просять подовжити термін висування кандидатів до кінця березня.

Європейські політики опублікували звернення до Нобелівського комітету. Вони просять продовжити процедуру висунення номінантів до 31 березня, повідомляє Репортер з посиланням на DT.ua. Мета – дозволити номінацію президента України Володимира Зеленського та українського народу на Нобелівську премію миру.

Зеленського Нобеля новини Івано-Франківська

Відважні українці та українки борються за збереження демократії та державності. Від опору демократично обраного президента України Володимира Зеленського до того, хто зі сльозами на очах прощається з родиною, щоб боротися за свою країну, – люди по всій Україні повстають для опору авторитарним силам. Наші слова співчуття та підтримки навряд чи можуть розрадити ті жертви, які вони приносять заради принципів прав людини та миру… Ми віримо, що зараз настав час показати народу України, що світ на їхньому боці”, – йдеться у заяві.

Порушення процедури політики називають виправданою, враховуючи безпрецедентність ситуації.

Раніше радник офісу президента Михайло Подоляк заявив в інтерв’ю польському виданню, що зустріч Зеленського й Путіна відбудеться після погодження мирної угоди. А це може статися найближчими тижнями.

Найболючіший удар. Як Путін опинився загнаним у кут і що він зробить далі

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.