Олександр, підприємець:— Наскільки я знаю, наприкінці листопада відбулася приватизація «Західенерго», куди, крім інших підприємств, входить і Бурштинська ТЕС. Майже за 2 млрд. грн. акції купила компанія ДТЕК, яка була єдиним претендентом на торгах. А перед тим ЗМІ повідомляли про переоснащення Бурштинської ТЕС за бюджетні кошти. Навіщо вкладати державні гроші перед продажем? Складається враження, що чиновники дуже хотіли допомогти інвестору…Іванна Попович, прес-секретар «Західенерго»:— По-перше, бюджетні кошти у переобладнання не вкладалися. По-друге, ситуація на сьогодні не змінилася, приватизація не відбулася – якраз через те, що є тільки один претендент. Фонд держмайна оголосив додаткового експерта, який має оцінити вартість пакету акцій. І лише тоді, за законом прописаною процедурою, можливо щось і зміниться.
Вадим, менеджер:
— Усі знають про правила торгівлі алкоголем і сигаретами. Якось, виходячи з «Велмарту», звернув увагу на купу підлітків на лавочках з пивом і сигаретами (активні «тусовки» там завжди). Хтось же їм це продав? І чому в такому разі бездіяльні міліція та керівництво магазину?
Василь Гультайчук, керівник центру зв’язків із громадськістю обласного УМВС:
— У кожному міськрайвідділі міліції є підрозділ кримінальної міліції у справах дітей. Вони систематично проводять рейди, складають протоколи та направляють їх до суду. Розмір штрафу за продаж підліткам спиртного й тютюнових виробів – 6800 грн., цьогоріч таких протоколів є уже 114. Якщо надходять заяви про конкретні точки-порушники, то за цим закладом одразу встановлюється контроль, ми пильнуємо за тим, аби документувати факти продажу…
Якщо підліткові, який вживав спиртне у громадському місці, немає 16 років, то ми їх попереджуємо або штрафуємо на суму від 17 до 85 грн. Якщо цього ж року таке повторюється, то розмір штрафу збільшується – від 51 до 119 грн. Батьків також попереджаємо або штрафуємо – від 17 до 51 грн. При повторі – від 34 до 68 грн. Цьогоріч таких протоколів уже є 721. Якщо підліткові виповнилось 16 років, то адмінвідповідальність він уже несе сам, таких протоколів цього року – 244. За куріння у громадських місцях – 138 протоколів.
Пані Марія, домогосподарка:
— Нещодавно на стіні нашого ліфта повісили «Правила користування» і там написано, що не можна возити дітей у колясках. А як же тоді підніматися з дітьми на верхні поверхи?
Ярослав Квас, начальник КП «Івано-Франківськліфт»:
— Коляски і дітей у ліфтах возити можна. Тут малося на увазі, що дитина у цей час не має бути в колясці, її треба взяти на руки.
Пан Дмитро, пенсіонер:
— У мене вдома дуже гарячі батареї і на вулиці плюс 10. Це при тому, що були морози й було холодніше, а зараз до батареї не можу доторкнутися. Хочу спитати, що вони гріють?
Василь Рущак, заступник головного інженера «Теплокомуненерго»:
— Щоранку та щовечора ми подаємо гарячу воду. І незалежно від температури на вулиці, ця вода повинна бути не холодніше 65-70 градусів. Коли припиняється подача гарячої води, то ми вже знижуємо параметри й на наших котельнях, щоби потім о п’ятій ранку знову підняти їх для подання гарячої води.
Comments are closed.