Політика

Запитай у влади (29.07.2010)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Пані Інна, (Опришівці):– Мешканці Опришівців зверталися до міського голови зі зверненням (письмово та усно) стосовно чорнової дороги, бордюрів і знаків обмеження руху по вулиці Блавацького. З того часу минув місяць, але відповіді нам ніхто так і не дав.

Наталія Шологон, головний спеціаліст відділу роботи зі зверненнями громадян:
– З такими випадками люди приходять до нас неодноразово, але ж ми не відповідаємо за пошту. Тому просто видаємо копії надісланих листів з відповідями. Нехай жінка підійде до нас у 105 кабінет (виконавчий комітет Івано-Франківської міськради, вул. Грушевського, 21). Ми зробимо копію листа, і видамо їй на руки.

Микола Волосянко, (Івано-Франківськ):
– На вулиці Кісилевської, 40А близько місяця тому почалися прибудови до висотного будинку. Чоловік, який купив квартиру в нашому домі, розпочав свою добудову без дозволів. Зараз робіт­ники завершують одну прибудову, а невдовзі розпочинають іншу. Дарма, що перед будинком посаджений квітник – на це ніхто не зважає. Коли ж я телефонував до архітектури, там мені сказали, що не займаються такими питаннями. Хто врешті має боротися із таким безчинством?

Василь Рудницький, начальник Держархбудконтролю в Івано-Франківській області:
– Наразі зі скаргами за цією адресою до нас ніхто не звертався. Нехай мешканці того будинку напишуть нам заяву, занесуть її в інспекцію Держархбудконтролю в Івано-Франківській області (вул. Франка, 4), і ми розглянемо ту скаргу. Окрім того, мусимо з’ясувати, хто забудовник. Тому, поки що, сказати, чи законно будується той об’єкт, чи ні, не можемо. Якщо справді є порушення, то будемо розбиратись у ситуації і вживати відповідні заходи.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.