Ангеліна Стасюк(Івано-Франківськ):— У мене ІІІ група інвалідності загального захворювання, але вік ще не пенсійний. Багато водіїв міських маршруток кажуть, що тільки пенсіонери за віком мають право безкоштовного проїзду з 10 до 16 години. Чи стосується це право і пенсіонерів по інвалідності?Василь Бабій, заступник начальника відділу транспорту і зв’язку міськвиконкому:— З 10 до 16 години водій повинен брати всіх пенсіонерів по віку без обмежень. Щодо пенсіонерів по інвалідності, то водій повинен надавати право пільгового проїзду трьом-чотирьом пасажирам упродовж всього дня.
Андрій, (село Слобідка Тисменицького району):
— Які обмеження по в’їзду приміських автобусів до Івано-Франківська?
Віталій Запухляк, заступник голови правління ВАТ «Івано-Франківськ ОПАС»:
— Були рішення проміжні, але реальних меж обумовлено не було. Щоб людям було легше добиратися до роботи, вирішили довозити їх до центру Івано-Франківська лише вранці. Натомість ввечері люди додому повинні добиратися з автостанцій, аби звикати до відповідної схеми руху. Це стосується 70% приміських маршрутів. Під особливий контроль взяли Богородчанський напрямок, оскільки перевізники того маршруту зробили стихійну зупинку на вулиці Панаса Мирного, і це треба було якось вирішувати.
Андрій (Івано-Франківськ):
— На днях буквально за одну ніч став дибки асфальт на вулиці Коновальця. Тепер усі авто змушені об’їжджати такий собі дивний горб. Чому це сталося? Може, то землетрус у Японії вплинув на стан наших доріг? Коли цю ділянку відремонтують?
Володимир Юсипів, начальник КП ДРЕУ:
— Можливо, й землетрус. А насправді треба проводити розслідування – брати і розкопувати. Треба їхати на місце, оглядати і виносити рішення, можливо, навіть комісією. Бо це могло бути будь-що. Могло прорвати воду і розмити асфальт. Може, ремонт був погано проведений на цьому відрізку або закладені неякісні матеріали. Міг бути зсув асфальтобетону.
Таких місць у Івано-Франківську зараз мільйон, є й набагато гірші. А все тому, що асфальтний завод не працює, тендер на ремонт доріг досі не проведений. Але ми цього не вирішуємо. Є управління ЖКГ – замовник ремонтних робіт. Якщо ми виграємо тендер і вони нас замовлять, то через два тижні після тендеру ми укладемо угоду, ще через два тижні буде фінансування, і лише тоді приступимо до ремонту. І все це за умови запуску асфальтного заводу.
Тому, на жаль, ваша скарга ніяк не прискорить вирішення проблеми. Це не є якась надзвичайна ситуація. Прийде час поточного ремонту – залатаємо асфальт і на Коновальця.
Comments are closed.