Політика

Запитай у влади (21.02.2013)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оператив­но отримати відповіді на найпроб­лемніші для них запитання.

Нагадуємо, телефон редакції: 50-46-60.

Анна, школярка:

— Більшість мешканців Івано-Франківська щодня користується громадським транспортом. Переконана, що кожен другий, зайшовши в автобус, боїться притулитись до вікна, аби не забруднитися. Виглядає, що ті маршрутки їздили по розведеному болоту десь у горах, а всередині возили сміття. А де комфорт чи хоча б елементарні санітарні норми? Невже важко раз чи два на тиждень помити маршрутку? І хто за це відповідає?

Володимир Чих, заступник начальника відділу транспорту і зв’язку івано-франківського МВК:

— За санітарний стан транспортних засобів відповідає перевіз­ник. Миття в салоні проводиться щодня, а ззовні їх миють через день. Правда, у зв’язку із критичним станом доріг, бо в нас яма на ямі, наприклад, вранці автобуси виїжджають чистими, а вже через два рейси стають брудними. Відділ транспорту виходить на контроль і робить зауваження перевізникам, які подають на лінії неякісні транс­портні засоби. Але насправді це прерогатива ДАІ та механіка з випуску на маршрут. Недавно були збори, на яких ми наголошували, що зніматимемо з рейсу автобуси, які будуть їздити в антисанітарному стані. Хоча розуміємо, що багато залежить від стану наших доріг.

Андрій, менеджер:

— На куті будинку по вул. Новгородській, 34, з боку кафе, встановлена металева бляха у проході між будинком і дорогою. Та бляха явно вичерпала свій ресурс ще кілька років тому. Її прогнилі залишки на 20 см виступають над асфальтом. Перехожі часто нищать там взуття і рвуть штани. Найцікавішим є те, що хтось встановив на верх тої прогнилої бляхи прості дерев’яні двері. Чому той, хто відповідає за комунальне господарство у цій частині міста, не дбає про відповідний зовнішній вигляд?

Василь Білик, заступник керівника департаменту транспорту і зв’язку:

— То колись був вхід у пивницю. Їх будували поруч із польськими будинками і засипали туди чи дрова, чи вугілля, чи що треба. Двері були металеві, але вони заіржавіли та зігнили, тому тимчасово поставили дерев’яні. Питання вирішимо десь через два тижні. КП ДРЕУ виріже двері з бляхи та поставить.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.