Політика

Запитай у влади (20.06.2013)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оперативно отримати відповіді на найпроблемніші для них запитання.Нагадуємо, телефон редакції: 50-46-60.

Пані Олександра, пенсіонер:

– Я інвалід ІІ групи і 4 липня 2009 року стала на чергу на путівку. Три рази перездавала документи на комісії, бо казали, що довідка застаріла. Раз на три роки вони мають дати путівку. У січні мені подзвонили і сказали, що путівок не буде, мовляв, беріть компенсацію. Написала заяву та запитала, скільки буде тої компенсації, а мені відповіли, що 230 гривень. Смішна сума, але, думаю, хай буде, аби я їм не набридала, а вони мені. У лютому мала отримати гроші. А зараз уже червень, телефоную, а вони кажуть, що грошей нема…

Олександра Заклинська, директор департаменту соціальної політики івано-франківського міськвиконкому:

– Грошова компенсація за путівку виплачується інваліду, згідно з особисто поданою заявою. Розмір грошової компенсації для інвалідів ІІ групи загального захворювання – 255 гривень. Виплата компенсації здійснюється з коштів державного бюджету. Потребу в коштах на цю мету подано до Івано-Франківського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів. Кошти будуть виплачені після поступлення їх із державного бюджету.

Ірина, менеджер:

– У парку на Молодіжній відгородили парканом чверть його території з боку монастиря. Виглядає, що там хочуть щось будувати. Хочу запитати, чи дійсно хтось видавав на це дозволи? Адже парк і без того маленький. Що саме там будуватимуть?

Віктор Анушкевичус, міський голова Івано-Франківська:

– Там хотіли будувати дуже багато забудовників, але жоден із них не отримав дозволу на спорудження багатоповерхівок. Свого часу, перед присвоєнням Івано-Франківській єпархії УГКЦ статусу митрополії, до мене приходив владика Володимир Війтишин із проханням знайти місце для будівництва єпархії. Зупинилися на території, прилеглій до монастиря, який сьогодні функціонує на вулиці Івасюка. Тож ми прийняли рішення надати дозвіл на будівництво митрополії саме на цьому місці. Я вважаю це кращим варіантом, ніж погодитися на пропозиції деяких забудовників.

Цю частину парку не використовують для активного відпочинку, бо там є своя специфіка, невелика болотистість. Також думаю, що наявність митрополії буде стримувати людей від розпивання спиртних напоїв, використання нецензурної лайки в парку на Молодіжній, де гуляють молоді мами з дітьми.

Тетяна, молода мама:

– Я живу біля парку на Молодіжній. Звертаюся від нашого колективу молодих мам. У парку є дві пісочниці, але піску в них немає, діти граються в якійсь землі. Хотіли б запитати, куди нам можна написати заяву, аби той пісок привезли. Бо всюди по дворах у пісочницях він є, а тут, у парку, де грається найбільше дітей, немає.

Володимир Ротару, директор КП «Міський парк культури і відпочинку ім. Шевченка»:

– Пісок привезуть уже цього тижня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.