За допомогою цієї рубрики читачі мають можливість оперативно отримати відповіді на найпроблемніші для них запитання.
Нагадуємо, телефон редакції: 50‑46‑60.
Пан Олександр, пенсіонер:
— Я про карусель на вулиці Низовій, яку місту подарували ковалі. Вона не крутиться, бо, напевно, не змазана. Я вже звертався до вашої газети, була відповідь від Миколи Матіїва, але пройшов час і карусель знову стоїть мертвою. Там гуляють батьки із дітьми, туди приводять туристів… Невже вона не має господаря, хтось же ж має за нею слідкувати?
Василь Білик, перший заступник директора департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку:
— Я так одразу й не можу вам точно сказати, в кого та карусель перебуває на балансі, можливо, в департаменті архітектури та містобудування. Але в будь-якому разі розберемося, дам завдання — вже завтра її змажуть.
Любомир, кур’єр:
— На вулиці Привокзальній є два пішохідних переходи. Один — навпроти головного входу до залізничного вокзалу, другий — навпроти входу до приміських поїздів. Так от, біля другого переходу немає дорожнього знаку, який би вказував на цю розмітку, і тому прямо на переході паркуються таксисти.
Я був свідком, коли жінка з дитиною у візочку мусила об’їжджати таксі, бо водій залишив машину прямо біля заїзду на тротуар. То чи можна все-таки встановити той знак?
Віталій Царьов, старший інспектор з організації дорожнього руху ІваноФранківська:
— Зараз на розгляді перебуває схема дорожнього руху на вулиці Привокзальній. І в ній того другого переходу вже взагалі немає. Дорожнього знаку там теж нема. Справа в тому, що за нормами пішохідні переходи мають розташовуватися на відстані 200‑300 метрів один від одного. Недоцільно малювати «зебри» через кожні 20 метрів, тоді автомобілі будуть не їхати, а лише зупинятися перед пішоходами.
Але на Привокзальній дійсно є два переходи. Один — перед головним входом до вокзалу, а ще один — між перехрестями з Грюнвальдською та Вовчинецькою, біля магазину «Вопак». Раджу користуватися цими пішохідними переходами.
Comments are closed.