Політика

Запитай у влади (06.10.2011)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ігор, лікар:— Чи правда, що невдовзі заборонять переробляти буси з вантажних на легкові? Коли саме збираються ввести цю заборону?Костянтин Кулак, старший інспектор зі зв’язків з громадськістю обласного ДАІ:— Таке планується, але коли саме запровадять поки що невідомо. Про конкретні дати, наскільки я знаю, наразі не йдеться.

Пані Катерина, пенсіонерка:
— Днями в одній з наших аптек купила кардіомагніл, за який заплатила 36 грн. 10 коп. Хоча колежанка настійливо радила купувати у соціальній аптеці, нібито там значно дешевше. Тоді заради цікавості я пройшлася всіма соціальними аптеками та виявила, що там цей препарат коштує не менше 37 грн., а то й дорожче. Нехай би хоч з одним дистриб’ютором працювали.

Прошу власників соціальних аптек не обдурювати малозабезпечених і пенсіонерів. То як розуміти, що один і той же препарат у соціальній аптеці коштує дорожче, ніж у звичайній?

Андрій Колесник, консультант соціальних аптек:
— Наш проект не бізнесовий. Тому ціни в нас дешевші, ніж в інших аптеках. Націнка – це лише оренда приміщення і заробітна плата. Щодо кардіомагнілу, то цей препарат у нас займає топові позиції серед найбільш ходових товарів, а на такі препарати ми ставимо найнижчі націнки – 3-4%. Буває, що покупці беруть і по 10 упаковок кардіомагнілу. Тоді доводиться терміново дозамовляти препарат, і в таких випадках за ціною ми не стежимо, оскільки найважливіше для нас, щоби товар просто був у аптеці.

І ще: у нашому місті торгують 8-10 гуртівень. Якщо в одній із наших аптек розкупили певний препарат, то вже мусимо його дозавозити з тієї гуртівні, де він є, і саме звідси може бути різниця у вартості одного й того ж препарату. А взагалі-то націнка у наших аптеках однакова.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.