Політика

Запитай у влади (03.03.2011)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Віктор, працівник «Теплокомуненерго»:– На вулиці Софіївка є психоневрологічний диспансер, а поруч – недобудована лікарня. Нині там пустка. Хотілося б знати подальшу долю тієї лікарні.Микола Олінійчук, перший заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА– Спершу там планували зводити обласний перинатальний центр. Але наразі долю цього приміщення офіційно ще не визначили.Діонісій Лубковський, пенсіонер:– Проживаю по вулиці Південний бульвар, 31. Нещодавно в мене з крана замість водопровідної води текла каналізаційна чорна вода. Запитав у сусідів – те саме. Зараз вода вже прозора, але з дуже неприємним запахом. Як це розуміти?

Богдан Нищук, начальник цеху каналізаційних мереж:
– Неможливо, щоб таке відбувалося. Втім, можна зробити аналіз тієї води. Нехай люди напишуть листа в управління житлово-комунального господарства, і відповідна комісія з представників жеку, Водоекотехпрому та УЖКГ буде зобов’язана розібратись, у чому справа.

Пані Галина, медик:
– Яка процедура отримання дозволу на встановлення кіоску на території однієї з зупинок в Івано-Франківську? І що входить в обов’язки підприємця, магазин чи кіоск якого розташований на зупинці громадського транспорту?

Світлана Лосюк, заступник головного архітектора міста:
– Раніше питання підприємця, який написав відповідну заяву, виносилось на конкурс, після чого його переможець отримував дозвіл на встановлення закладу торгівлі. Нині ті підприємці, чиї заклади вже функціонують на зупинках, повинні належно доглядати за естетичним виглядом зупинки та облаштовувати її. Інакше виконком має право не продовжити дозвіл.

Якщо найближчим часом якийсь із підприємців звернеться до нас із заявою про встановлення свого торгового закладу на якійсь із зупинок, ми будемо змушені відмовити йому навіть у прийнятті документів. Справа в тому, що на сьогодні це питання не визначене. Хоча на недавній оперативній нараді йшлося про потребу опрацювати десяток зупинок у центральній частині міста, з якими треба навести лад хоча б до ювілею обласного центру.
І ще. Місто нині не має коштів, які б можна було виділити з міського бюджету на облаштування зупинок. І зобов’язати зробити це підприємців ми не можемо. Адже згідно з вимогами Державтоінспекції, торговельні кіоски і павільйони на зупинках заборонені. Отже, це питання ще треба обговорювати. А наразі воно висить у повітрі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.