Політика

Замість 175 млн грн на дорогу в Космачі Іванчук пропонує свій досвід і допомогу (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
На своїй офіційній сторінці у Facebook нообраний нардеп Іванчук зазначив, що, на його думку, Зеленський просив не 175 мільйонів гривень, а “досвід і допомогу” нардепа для кандидата “Слуги народу”, який переміг на окрузі.

Натомість президент України Володимир Зеленський і глава офісу президента Андрій Богдан написали Іванчуку в коментарях, що саме він має дати 175 млн на дороги.

Нагадаємо, під час представлення нового голови ОДА у Франківську Володимир Зеленський дав доручення нардепу від округу №88 Андрію Іванчуку знайти 175 мільйонів на  15 км дороги у Космачі.

“Щодо прохання Президента України про допомогу відремонтувати дорогу у Космачі, то, думаю, глава держави мав на увазі використати мій досвід і допомогти переможцю від “Слуги народу” на сусідньому виборчому окрузі правильно оформити документи, зробити проект і, відповідно, технічну документацію, щоб вирішити проблеми цього округу, – згодом повідомив Іванчук у Facebook. – Також дуже слушно було підняте запитання приватно-державного партнерства, що треба врегульовувати на державному рівні. Я вважаю, що це дуже правильна ініціатива Президента України залучати український бізнес до вирішення інфраструктурних проблем”.

На Коломийсько-Городенківському окрузі тривають ремонтні роботи доріг у Коломиї та Городенці: кілька днів тому розпочався ремонт дороги на вулиці Шевченка у Коломиї і продовжується будівництво "дороги життя", як я її називаю, Городенка – Івано-Франківськ за найсучаснішою технологією.Щодо прохання Президента України про допомогу відремонтувати дорогу у Космачі, то, думаю, глава держави мав на увазі використати мій досвід і допомогти переможцю від "Слуги народу" на сусідньому виборчому окрузі правильно оформити документи, зробити проект і, відповідно, технічну документацію, щоб вирішити проблеми цього округу.Також дуже слушно було підняте запитання приватно-державного партнерства, що треба врегульовувати на державному рівні. Я вважаю, що це дуже правильна ініціатива Президента України залучати український бізнес до вирішення інфраструктурних проблем.

تم النشر بواسطة ‏‎Андрій Іванчук‎‏ في الجمعة، ٢ أغسطس ٢٠١٩

Під цим відео Богдан залишив коментар: “Ні. Президент вірить що Ви профінансуєте ці роботи!”. Зеленський в той же час прокоментував: “Ні, пан Іванчук, ви пообіцяли, тому фінансуйте”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.