Відео Політика

Захистімо Україну. Відомі франківці записали звернення із закликом голосувати обдумано (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У неділю, 21 квітня, відбудеться другий тур виборів президента. Змагатимуться Петро Порошенко і Володимир Зеленський.

Напередодні виборів відомі франківці записали звернення до виборців і закликали не дати втрати надбання українського народу.

“Ми або є, або нас немає. Якщо ми є, то ми – частина вільного європейського світу – країна, яка називається Україна. Якщо нас немає, то ми – “руський мір” і невідомо, як ця країна називається. Я вибираю перше – я за те, що ми є, щоб ми були і нам бути завжди”, – говорить письменник Юрій Андрухович.

“Ми зараз живемо в період підміни понять, в період постправди. Це означає, що історичні вагомі надбання стрирають свою вартість, а лайки в інтернеті набирають абсолютно ідіотські речі. Лідерами думок стають говорящі голови з Інтернету, які не мають нічого спільного з реальністю”, – каже актор Олексій Гнатковський.

Акторка Ірма Вітовська розповіла, що зараз український кінематограф розвивається і попросила не зупиняти цей процес і допомогти українському кіно.

“Унікальність України полягає у тому, що це – єдина країна, яка може за своєю суттю крантувати безпеку існування українській нації, українському народові. Тому, роблячи будь-який крок у будь-якій сфері життя державного, потрібно завжди пам’ятати, що ми повинні намагатися укріпляти цю безпеку, а не розмивати її”, – каже письменник Тарас Прохасько.

Також у відео звернулися письменник Степан Процюк, літературознавець Євген Баран, музикант Мишко Адамчак, мама загиблого Героя Небесної Сотні Ірина Гурак.

Я просто прошу всіх, хто ще має сумніви щодо свого вибору в неділю, вслухайтесь в слова цих неординарних людей, непересічних особистостей, відомих, авторитетних і мудрих прикарпатців.Зруйнувати легше, ніж зберегти!І обов'язком кожного з нас є: збереження України, її мови, пісні, кіно, самобутності та ідентичності Нації. Кожен ваш голос на виборах буде вирішальним у долі України.А загроза її втрати зараз дуже близька! #ЗбережімУкраїнуДякуємо за позицію: Oleksiy Gnatkovskiy, Юрій Андрухович, Ірина Гурик, Мишко Адамчак, Степан Процюк, Євген Баран, Ірма Вітовська-Ванца, Тарас Прохасько/Taras ProchaśkoІ за втілення ідеї дуже дякую Yura Palyvoda!

Posted by Наталя Перцович on 2019 m. balandžio 17 d., trečiadienis

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.