Політика

За два роки безвізом скористалися понад два мільйони українців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З початку дії безвізового режиму з Євросоюзом безвізовим режимом скористалися понад 2 млн українців.

Про це повідомило Представництво України при ЄС.

“Безвіз” успішно працює. Громадяни України здійснили понад 33 мільйони поїздок у країни ЄС і Шенгенської зони. В тому числі, перевагами “безвіза” скористалися понад 2 мільйони українських громадян. Це феноменальні цифри”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали, що 11 травня 2017 року Рада ЄС прийняла рішення про скасування віз для короткострокових поїздок для громадян України під час відвідування 30 країн ЄС і Шенгенської зони (за винятком Сполученого Королівства та Ірландії).

Безвіз почав працювати 11 червня.

“З дистанції двох років нам приємно пишатися результатами, які відкрили для українських громадян абсолютно нові можливості для подорожей, отримання нових знань, встановлення нових контактів, пошуку друзів. Саме через своїх громадян Україна почала реальну інтеграцію в простір Євросоюзу”, – зазначили у Представництві ЄС.

На сьогодні українці можуть відвідати без візи 133 країни: 91 без візи взагалі і 42 – з візою після прибуття в країну. У той же час віза буде потрібна українським громадянам для поїздки у 65 країн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.