Люди Політика

З сайту МОЗ зникли всі згадки про Супрун та її заступників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
“Щойно дізналися, що з сайту Міністерство охорони здоров’я України зникли всі згадки про нашу команду — мене і моїх заступників — Павла Ковтонюка, Олександра Лінчевського, Ольги Стефанишиної та Романа Ілика. Політичне керівництво МОЗ наказало видалити всі відповідні матеріали – пошуковик видає заголовки, але самих новин не існує”, – повідомила колишня очільниця МОЗ.

За словами Супрун, це сталося за кілька годин після того, як на її сторінці вийшов допис із критикою дій та бездіяльності команди Міністерства охорони здоров’я та політики уряду в сфері охорони здоров’я.

“У своїх інтерв’ю очільниця МОЗ всіляко запевняє, що трансформації нічого не загрожує, а всі закиди у свій бік називає абсолютно безпідставними. Але навіть поверховий аналіз подій останніх трьох місяців свідчить про зворотне. Не можна в союзі з корупціонерами і злочинцями втілити зміни, які позбавляють їх впливу та загрожують їхньому “благополуччю”, – написала Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook вранці.

За кілька годин вона виявила, що з сайту Міністерство охорони здоров’я України зникли всі згадки про її команду.

“Це дійсно дуже зріла реакція дорослих людей, які взяли на себе зобов’язання розвивати та змінювати країну. Схоже, політичне керівництво намагається не лише зупинити трансформацію системи охорони здоров’я, а й стерти згадки про роботу сотень людей, які три роки працювали над створенням нової системи з прозорими правилами та пацієнтом в центрі уваги, – відреагувала на це Супрун. – Але якщо видалити новину можна кількома кліками, то трансформація вже працює, мільйони українців вже мають доступ до якісної медицини, а десятки тисяч лікарів гідні умови роботи. Жодній політичній команді не під силу стерти історію, як і зупинити зміни, час яких настав”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.