Політика

Якби нині були президентські вибори, Бойко обійшов би Порошенка – опитування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Якби в Україні найближчим часом відбувалися президентські вибори, то в першому турі переміг би чинний голова держави Володимир Зеленський, якого готові підтримати 36,8% громадян.

Про це йдеться в опитуванні Центру Разумкова та Фонду “Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва”, пише Репортер з посиланням на DT.ua

Юрій Бойко отримав би 17,2% голосів виборців, Петро Порошенко ˗ 15,3%, а Юлія Тимошенко ˗ 7,8 голосів%. Водночас Ігоря Смешка готові підтримати 4,5% громадян, Анатолія Гриценка – 3,4%, Олега Ляшка 1, 9% та Романа Кошулинського ˗ 1,6%. За Олександра Вілкула готові віддати свої голоси 1,3% громадян.

При цьому, якби в другий тур виборів пройшли Зеленський та Бойко, то за чинного президента проголосували б 68,2% громадян, а за його опонента – 31,8% українців.

Якби до другого туру пройшов Зеленський та Порошенко, то за першого б проголосували 71,5% опитаних, а за колишнього президента – 28,5%.

Верховинці-протестувальники – люди тижня за версією газети “Репортер”

Загальнонаціональне дослідження провели з 3 по 9 липня 2020 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів.  Всього опитали 2022 респонденти віком від 18 років у всіх регіонах України. Винятком стали жителі анексованого Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Вибірка репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.