Політика

Вперше частка незадоволених Зеленським більша, ніж задоволених, – опитування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Частка українців, які схвалюють дії президента України Володимира Зеленського, за місяць знизилася на 9% – з 47% до 38%.

Про це свідчать результати щомісячного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), пише НВ.

«Оцінюючи дії органів влади в травні-червні цього року, 38% відповіли, що схвалюють дії і заяви президента Зеленського (в травні – 47%); 45% – не схвалюють (в травні – 37%)», — повідомляється в звіті КМІС.

Кількість опитаних, які не схвалюють дії і заяви президента, перевищила кількість тих, хто схвалює, вперше за останній рік.

Частка тих, хто схвалює дії Кабінету міністрів України скоротилася на один відсоток з 24% в травні до 23% в червні. Також скоротилася частка тих, хто не схвалює роботу уряду — 59% в порівнянні з 61% місяцем раніше.

Опитування проводилося з 20 по 23 червня 2020 року методом CATI (Телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). Вибірка включає в себе 2000 респондентів і є репрезентативною для дорослого населення України (у віці 18 років і старше), за винятком тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської області та Автономної республіки Крим.

Статистична похибка вибірки не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% – для показників близьких до 25%, 1,4% – для показників близьких до 10%.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.