Політика

В ОДА приїхала делегація з Богородчан – вимагають приєднання до Франківського району

Google+PinterestLinkedInTumblr
Кількадесят мешканців Богородчанського району зранку приїхали до Івано-Франківської ОДА з вимогою приєднати Богородчанський район до Франківського, а не Надвірнянського.

За планом нового адмінтерустрою субрегіонального рівня в Івано-Франківській області замість 16 районів мають утворити 5: Івано-Франківський, Калуський, Надвірнянський, Коломийський та Косівський, пише Курс.

Згідно з планом Богородчанський район має увійти до складу Надвірнянського. Це не подобається частині мешканців Богородчанщини, які хочуть приєднання до Франківського району.

Громаду Богродчанського району на пікеті в ОДА представляють депутати обласної ради Марія Рудик і Святослав Никорович, голова Богородчанської райради Михайло Головчук, голова Старобогородчанської ОТГ Ярослав Заремба, голова Старуні Іван Мосюк та ін.

Спілкувалися з делегацією заступники голови ОДА Світлана Онищук і Валерій Крецул.

Головчук зазначив, що завтра сесія Богородчанської райради прийме звернення про приєднання до Івано-Франківського району.

Святослав Никорович додав, що якщо їхні вимоги сьогодні не почують, то завтра під ОДА приїде не 30 людей, а 300-400 і не пустять чиновників у їхні кабінети.

Після півгодинної дискусії заступниця голови ОДА Світлана Онищук сказала, що адміністрація почула вимогу мешканців. Вона пообіцяла провести додаткові консультації з міністерством. Про результат одразу ж повідомлять пікетувальників.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.