Відео Політика

В Івано-Франківську президент Зеленський агітував за «Слугу народу» (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
18 вересня в Івано-Франківську з робочим візитом перебував президент України Володимир Зеленський.

Він проінспектував об’єкти, які були відремонтовані в рамках програми «Велике будівництво», а заодно представив кандидата на голову Івано-Франківської громади від «Слуги народу» Олександра Богачова, інформує «Репортер» з посиланням на ОПОРУ.

Володимир Зеленський. Фото з офіційного сайту Івано-Франківської ОДА

Про те, що з президент України Володимир Зеленський приїде на Прикарпаття з робочим візитом напередодні повідомила місцеві ЗМІ пресслужба Івано-Франківської облдержадміністрації. Адже для того, аби відвідати заходи за участі глави держави, потрібно було акредитуватися. Акредитацію вдалося отримати і журналісту «Точки ОПОРИ».

Зі ЗМІ президент Володимир Зеленський зустрівся на стадіоні спортивного комплексу імені А. П. Гемби, капітальний ремонт якого було здійснено в межах Національної програми «Велике будівництво». Там він розповів про свій візит у селище Ланчин, яке влітку постраждало від повені. А згодом, взяв участь у представленні стратегії розвитку регіону до 2027 року. Інформацію про заходи, на яких побував Зеленський, можна знайти на офіційних сайтах.

Презентуючи Стратегію, глава держави нагадав, що після децентралізації регіони отримали фінансування та дієві інструменти для розвитку.

«А 25 жовтня на місцевих виборах вони зможуть перезавантажити місцеву владу, щоб рухати свій край вперед, до успіху. І стратегія розвитку кожного регіону – це дорожня карта на цьому важливому, складному шляху», – цитує Володимира Зеленського пресслужба президента.

До слова, під час презентації стратегії на боковому екрані, справа від президента, на зеленому фоні висвітлювався надпис: «Зе! Місцеві. Івано-Франківщина».

Після свого виступу Володимир Зеленський запросив до слова кандидата на посаду голови Івано-Франківської громади від партії «Слуга народу» Олександра Богачова.

Скріншот з офіційної Facebook-сторінки Олександра Богачова

Після Богачова виступив голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів. Він зазначив, що Івано-Франківщина – це 30% гірських територій, тому цей регіон – привабливий для туризму. Зокрема, Федорів нагадав, що нещодавно для туристів була відкрита «Золота підкова Карпат», яка з’єднала вкрай важливі туристичні місцевості – Яремче, Ворохту, Верховину, Косів, Коломию.

Зробив акцент голова ОДА і на ремонті доріг. Зокрема, зауважив, що у високогірному Верховинському районі повністю відремонтували дороги державного значення.

«Дорожні артерії, що йдуть через область, відкривають шлях до розвитку всіх галузей економіки та сфер життя», – сказав Федорів.

Одразу ж після виступу голови ОДА розпочалась презентація команди політичної партії  «Слуга народу» на Івано-Франківщині.

«Зовсім недавно я прийняв принципове для себе рішення і вирішив брати участь у місцевих виборах, балотуючись до обласної ради. Я вирішив зробити цей крок разом з командою президента»,  – виступив перед присутніми кандидат у депутати Остап Грищук.

Після виступів кандидатів в депутати, на сцену знову піднявся Володимир Зеленський, який побажав команді «Слуги нараду» перемоги.

«Найголовніше, що бажаю, аби ваші слова перетворювалися в дії, – сказав президент. – Дії, за якими є результати. Результати на які очікують ваші виборці. Якщо ми сьогодні говоримо про дороги, то ми можемо не просто говорити, а пишатись. Бо ми обіцяли дороги – ми їх будуємо. Школи ми будуємо, садочки, стадіони… Це наш обов’язок. І це не про піар. Якщо ви щось обіцяєте, то, будь ласка, зробіть це».

«Ніхто не оголошував про закінчення презентації стратегії та початок представлення команди «Слуги Народу» на Івано-Франківщині, – каже координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області Богдан Морикіт. – Фактично після виступу президента та голови ОДА, розпочали свої виступи  потенційні кандидати у депутати. Тому ОПОРА звернулась із запитом до Івано-Франківської ОДА щодо статусу заходу та джерел його фінансування. Якщо захід із презентації місцевої команди партії за участю президента мав статус офіційного і, відповідно, був профінансований коштом державного бюджету, то це може вказувати на порушення демократичних стандартів проведення виборів, таких як – принцип рівності для всіх політичних конкурентів».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.