Політика

Уряд готується повертати українців з-за кордону, якщо скасують авіарейси

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кабмін ухвалив рішення виділити понад 16,6 млрд грн для гарантування безперебійності польотів на території України через загострення зовнішньополітичних загроз. Рішення прийняли під час позачергового засідання 13 лютого.

Ці кошти будуть спрямовані на надання необхідних гарантій для страхових та лізингових компаній, пише Репортер з посиланням на Урядовий портал.

уряд новини Івано-Франківська

Також Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів резервного фонду бюджету. Тепер з нього можна витрачати кошти на запобігання негативним явищам на ринку авіаперевезень, пов’язаних із нездійсненням страхового покриття власникам повітряних суден у повітряному просторі України під час збройної агресії проти України, загрозою нападу та будь-яких військових дій на території України.

«Уряд виділяє 16,6 млрд грн, аби гарантувати безперебійність польотів у повітряному просторі України. Сьогоднішнє рішення дозволить стабілізувати ситуацію на ринку авіаперевезень та забезпечити державні гарантії для лізингодавців і страхових компаній», — зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Також уряд ухвалив рішення, аби Міністерство закордонних справ, Мінекономіки й Мінінфраструктури підготували план заходів повернення громадян на територію України. Це потрібно у разі неможливості виконання пасажирськими авіаперевізниками міжнародних рейсів у повітряному просторі України.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні