Політика

“Української мови не існує” і “триєдиний народ”. Окупанти підготували свою методичку для шкіл

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Рашисти з так званої «лнр» підготували до 1 вересня розлогий багатосторінковий документ під назвою «Структурний план уроку на тему «Моя історія».

Планується, що саме з нього почнеться навчання школярів на тимчасово окупованих територіях в новому навчальному році. Про це пише Репортер з посиланням на пресслужбу головного управління розвідки.

Загалом запропонований «план» являє собою традиційну солянку псевдоісторичних фактів та божевільних ідей. Він практично дослівно повторює пропагандистські виступи російських телевізійних ідеологів: Україну створив лєнін, української мови не існує, всі українські герої – злочинці, Україну має бути знищено, – пишуть у розвідці.

Більшість цитат зі згаданого документу суперечать не тільки історичним фактам, але й здоровому глузду.

Захід, що відчуває себе світовою геополітичною периферією, прагне підірвати єдність і стабільність «Серцевинної Землі» – Росії. Понад 80% її громадян належать до одного триєдиного народу – це росіяни (великороси), українці (малороси) та білоруси, – східні слов’яни, спадкоємці Древньої хрещеною у Херсонесі князем Володимиром, – йдеться у методичці.

Нагадаємо, насправді хрещення Русі відбулось в Києві. В Херсонесі хрестили самого Володимира.

Грушевський почав конструювати український історичний міф, що обертався навколо Галичини, і видавати українською мовою газету для кожного випуску якої винаходив кілька нових «українських» слів, – пишуть пропагандисти.

Насправді ж радянська влада продовжувала політику російської імперії і цілеспрямовано звужувала використання української мови.

Також пропагандисти стверджують, що під тиском НАТО, США та ЄС багато років створювалася “анти-росія” на території України. А тепер “напружена боротьба має закінчитися звільненням наших людей від терору бандерівців”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: